Víte, jaký dárek zaručeně potěší každého malého kluka?

Blíží se narozeniny vašeho syna, vnoučka nebo třeba synovce, a vy tápete a přemýšlíte, jakým dárkem ho obdařit, aby měl radost? Určitě volte hračky. Z ničeho jiného nemají takovou radost. Zamyslete se nad tím, co rád dělá, co jej baví doma, venku, co ho zaujalo na návštěvě u kamaráda, který má jiné hračky a nechte se inspirovat. Stejně, jako tímto článkem.

Hračky s koly

Každý kluk miluje auta, autobusy, motorky, letadla, rakety, bagry, jeřáby, tanky, jednoduše vše, co má kola. Jak plyne čas a dítko slaví první narozeniny, už nemusí být hračky jen plyšové, jemné, chrastící, kousací… Můžete se zaměřit na dětské autodráhy, kterých je velké množství typů.

Kupříkladu autodráhy ze dřeva zabaví už roční děti, které u nich dovedou. Jsou krásně barevné a mají 4 nebo 6 pevných aut, které se výborně uchopují malou dětskou ručkou a stačí je položit na šiknou dráhu autodráhy, a auto samo sjede až dolů.

K dispozici jsou i autodráhy tvořící uzavřený okruh, a tak může dítě jezdit stále dokola. Tento typ je pro děti o něco starší. A vězte, že se s nimi zabaví nejen kluci, ale i holky.

První narozeniny nebo „o fous“ víc?

Jestliže hledáte dárek pro roční dítě, potěšit jej můžete oblíbeným zvířátkem, knížkami, zvukovými hračkami, prvními stavebnicemi, bubínkem, dřevěnými kostkami, maňásky, míčem, hopsadlem… Možností je skutečně mnoho, záleží na tom, jak moc už je vaše ratolest aktivní. I umělohmotná sekačka je super, ať už s ní bude váš „drobek“ jezdit doma nebo venku, stejně jako houpačka, kterou můžete koupit ve variantách pro vnitřní nebo venkovní použití. Doma ji upevníte mezi futra nebo na hrazdu, na níž cvičíte, venku někam zavěsíte.

Radost dětí stojí za námahu a přemýšlení, které strávíme u přemýšlení nad dárky. Zamyslete se také a jistě vyberete to nej překvapení.