Rybí tuk

Dobrý den,mám 5 letého synka s ADHD,brouzdala jsem po netu a našl stránku o přípravku eye q je to speciálně vyrobené pro děti s ADHD je to rybí tuk,máte s tim někdo zkušenosti. Marečkovi řekli,že má ADHD teprve před vánocema,ale už od narození jsem věděla,že se něco děje,kluk nespal,pořád jen brečel a jak rostl,tak jsem pořád přemýšlela,kde dělám ve výchově chybu až jsme se dostali k psychologovi,psychiatrovi a tam nám řekli o ADHD,pořád jsem si myslela,že jen já mám takovýhleho kluka,ale díky těmhle stránkám jsem zjistila,že nejsem sama a hlavně,že Mareček není jediný,hodně mi tyhle stránky pomohli a všem vám přeji ať máme pořáde v srdci tolik lásky a hlevně porozumění pro naše dětičky.

Reakce

• Dana Liptáková

balmax (12.3.2011 1:47) reagovat

Eye Q je skutečně na ADHD dobrá věc,můj syn ho bere v tekuté formě již 3 týdny a musím říci,že se nám vylepšilo velice soustředění i impulsivita,ovšem není to všelék,celý úspěch tkví v současné terapii a domácí péči,pochvaly a motivace působí jako zázrak,tedy alespon u nás,začínali jsme na Haliborange Omega3 a nyní ho kombinujeme právě s Eye Q,5ml od každého ráno,moje zkušenost je dobrá :)))

• Martina Sidibe

Sidi (13.9.2011 12:06) reagovat

Eye Q bereme v tabletách již asi 4 měsíce a musím přiznat, že žádné změny k lepšímu nepociťuji- je to celkem finančně nákladné a rozhodla jsem se další balení již nekoupit.

• Petra Halířová

Petik (21.9.2011 23:23) reagovat

Dobrý den, brali jsme také omega 3 Haliborange a změnili jsme to na Eye Q, bereme to teprve dva týdny a musím říct, že u nás je každý den jiný. Někdy je to úplně super, že si říkám, že to snad zabere, ale jiný den je to zas úplně naopak.. Já vím, že 14 dní je pro výsledek ještě málo, ale snad čas ukáže. S paní učitelkou jsem se dohodla, že s ní budu maximálně spolupracovat, tak máme schůzku v pátek. Ale musím souhlasit s maminkou, že mě pomáhají také tyto stránky, kde se dělíme spolu o problémy stejného typu.. Maminky držím moc palečky a buďme rádi, že jsou naše dětičky zdravé. Z toho, co se děje teď snad vyrostou ;-) Jsme v první třídě a vím, že to bude náročné, ale jsem odhodlána to nevzdát a dát do toho maximum. I když asi všechny kdo to prožíváme víme, jak je to náročné a kolik energie to vyžaduje ..

• Martina Frouz V.

Martina (27.1.2012 14:29) reagovat

Dobrý den všem, dávala jsem omega 3 dceři několik let, než jsem se s ní dostala k psychiatrovi, a nemělo to žádný efekt. Vyhozené peníze. :-( teď bere Strateru a to je něco jiného. Konečně se s ní domluvím.

• Martina Havlinova

Martina Havlinova (17.4.2012 21:02) reagovat

Dobrý den všem, reaguji na lék Stratera, co to je? Mému synovi je 6 let, již skoro tři roky bere Rispen, Eye Q. Někdy má dny skvělé a někdy je to zlé. Celkově se ale po lécích velmi zlepšil. Má Stratera nějaké lepší výsledky? Děkuji za odpověd. Martina

• Martina Frouz V.

Martina (4.5.2012 14:05) reagovat

Strattera je léka na ADHD, a také na ADHD prokazatelně zabírá. Já se ale musím omluvit, protože jsem si spletla názvy. My bereme lék Concerta. To je taky na ADHD, ale obsahuje jinou účinnou látku, stejnou jako Ritalin. Moje dcera bere od února 2012 Concertu a od té doby nosí ze školy téměř samé jedničky. Před tím brala Ritalin, ale ten se musí brát 3x denně a většinou jsme na to zapoměli. Concerta se bere 1x denně ráno při snídani a působí až do večera, cca 12 hodin. Z příbaloého letáku: Přípravek Strattera je lék, který nepůsobí stimulačně a používá se k léčbě nedostatku pozornosti a hyperkinetické poruchy (HKP - ADHD) u dětí ve věku 6 let a starších a u dospívajících, jako součást komplexního léčebného programu, který může zahrnovat také psychologická, vzdělávací a sociální opatření. Přípravek Strattera obsahuje atomoxetin, který zvyšuje množství noradrenalinu v mozku. Noradrenalin je tělu vlastní chemická látka v mozku, která zvyšuje pozornost, snižuje impulzivitu a nadměrnou aktivitu u pacientů s ADHD. Tento přípravek byl předepsán s cílem pomoci zvládat projevy ADHD. Nebylo prokázáno, že by přípravek Strattera vyvolával závislost.

• Lucie Patrmanová

Hastrmánci (11.5.2013 21:04) reagovat

Syn má 4,5 roku, bral Haliborange víc jak třičtvrtě roku, neuroložka s psychiatričkou a obvoďákem mi velice doporučili Eye q, tak jsme do toho šly, protože jako každá máma chci to nejlepší. V tomto přípravku je totiž až 11x více rybího tuku, jak v Haliborange či Omega3 marťanech! Máme za sebou 4 lahvičky v tekuté formě, zezačátku se tělo zasycuje - 15ml/den, 3 měsíce, pak se dávka sníží. Účinky se mohou projevit prý i až za rok, ale já vidím zlepšení již nyní, ikdyž syn má i po vyndání nosní mandle, takže je to jedno s druhým. Jdeme kupředu pomalinku, ale jistě. Jinak přeji maminkám dětí nejen s ADHD hodně sil, trpělivosti a lásky. Dobré je na vše jít selským rozumem.

• Marcela Gajdůšková

Marci (17.5.2013 1:26) reagovat

No jak tak čtu milé maminky Vaše reakce,tak za musím zamýšlet nad naším "malým ADHD",nebot nám jej diagnostikovali něco po třetím roce,neuroložka se mě ptala zda budeme chtít nějakou medikaci či homeopatika,když jsem se jí zeptala zda by nám doporučila něco konkrétního,odpvěděla mi že u tak malého dítka by to nechala bez medikace...byla jsem stejného názoru,neboť již tak jsme měli spoustu jiné medikace na alergii a astma.... Nicméně je mu 8 pryč,stále to zvládáme bez medikace....i školu,tedy i díky fajn spolupráce jeho třídní učitelky...pravdou je,že někdy je to na Opavu nervově,ale jsem ráda že do něj necpu další chemikálie...věnuji se mu maximálně,při práci a bez asistenta... Takže ted se budu zamýšlet zda je opracdu ta medikace u těchto dětí potřebná??? Marcela

Přidat reakci

Pro účast v diskusi se musíte registrovat nebo přihlásit.