problémy se školkou

Dobrý den,mám dcerku Verunku,v únoru jí bude 6let.Loni začala chodit do školky,kde ovšem díky jejímu ADHD byla každý den nějaká stížnost na její chování,po měsíci to školka navydržela a dcerku mi vyloučily.Celý rok byla doma,protože jí nikde nechtěli přijmout,byla nám však doporučena speciální školka u nás v Lounech.Chodíme k psychiatričce a psycholožce a ty po různých vyšetřeních speciálku nedoporučily.Verunka je velmi vzdorovitá,má agresivní sklony a tak celkově je hodně hyperaktivní.Letos začala chodit do jiné normální školky,je tam 2 týdny a už si zase stěžují..Už nevím co dál...Za rok by měla jít do školy a zaínám z toho mít velké obavy..Jaké máte vy zkušenosti s přístupem školky?Ted jdeme do pedagopsychologické poradny a já ani pořádně nevím,co nás tam čeká.Ještě mám mladší dcerku Kristýnku a ta je tak hodná!a ta starší Verunka jí pořád ubližuje,je mi to tak líto..

Reakce

• Daniela Čekalová

dandy (6.10.2011 15:18) reagovat

Moc dobře vás chápu,Marečkovi je 5 let má ADHD,dcerce 6 a ta je strašně hodná.I já měla velké problémy ve školce,denně jsem poslouchala,jak je Mareček strašnej,zlobivej,neposlušnej,dětem ubližuje,horzně mě to trápilo,pak jsem ho vloni dala do stejné školky,jen do jiné třídy do logopedické,kde je 10 dětí a můžu vám říct,že to byl obrovský obrat k lepšímu,pani učitelka si na něj vůbec nestěžuje,Mareček s ní spolupracuje a do kolektivu se začlenil,měla jsem to udělat dřív,ale bála jsem se,že mu tím ublížím a on si bude připad odstrčený,ale opak byl pravdou,pokud to jen trochu u vás ve školce jde,dejte ji do třídy,kde je menší kolektiv a učitelka bude mít na ni vice času,vřele doporučuji

• Marcela Kocmanová

pudlinka (7.10.2011 13:15) reagovat

zdravím.Mám 10 letého syna s adhd.Problémy má od školky.Ve škole je to hrůza samá poznámka,důtka 2 z chování.Neustále mě ze školy volají atd.Chodíme pořád dokola do pedagogickopsychologické poradny,psychologovy,psychyatrovi a neurologovi.Neustále nosím do školy nějáké papíry.Syn má ještě specifické poruchy učení,takže s učením je to také slabší.Je to rok od roku horší,z rodičáků odcházím z brekem,opravdu to vysiluje.Chtěla bych syna dát do speciální třídy,ale bohužel bydlíme na vesnici a nemáme velký výběr .Teď nám svitla naděje že se snad otevře 6 speciální třída ,kam by byl schopen dojet sám.

• Marika Vaculíková

Marika Vaculíková (17.10.2011 20:21) reagovat

Dobrý den. Ničeho se nebojte a dejte dcerku do spec. MŠ. Proč to u Vás odborníci nedoporučili?

Přidat reakci

Pro účast v diskusi se musíte registrovat nebo přihlásit.